KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller/ teckningar 12376254
nr 1237 6254
Akvareller/ teckningar
7 st. 1800-tal, ca. 10x15
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:35:24
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)